HAKKIMIZDA

Firmamız 2007 yılında Pınarbaşı Bornova İlçesinde EMZ METAL VE KALIP SAN TİC LTD ŞTİ adı altında faaliyete başlamıştır. Günün piyasa koşulları doğrultusunda gelişme ve büyüme trendine giren işletmemiz geçen bu kısa sürede bünyesine kattığı değerlerle daha güçlü bir yapıya sahip olmuştur. Üretmiş olduğu ürünlerin birçoğunu stoklarda bulunduran firmamız, hizmette de kalite prensibi ile en hızlı şekilde müşterilerine sevkiyat yapma olanağına sahiptir. Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda asla taviz vermeden yoluna uzun yıllar devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi bütünleyici kalite hizmet ve müşteri memnuniyeti olan Firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrılıkçılığını sizlerinde yaşaması bize mutluluk ve hizmet anlayışımızsa yeni ufuklar açacaktır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Başarının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile sağlanabileceğine inanırız.

Bu nedenle hem müşteri hem de çalışanlarımızın ilk tercihi olmasını sağlamak üzere kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

KALİTE

Bizim için kalite önemlidir. Şirketimiz her alanında Toplam Kalite Yönetimini önemsiyor ve uyguluyoruz. Ürün ve hizmetlerimiz de daima kalitemizi koruyor ve daha fazlasını hedefliyoruz.

GÜVEN

Kurmuş olguğumuız sıkı ve uzun vadeli ticari bağlarımız ile sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerimizin sizlere en iyi ve kaliteli bir şekilde ulaştırma garantisini, güvenini veriyoruz.